İşitme Cihazları

İşitme kaybı dünya genelinde milyonlarca kişinin yaşamını olumsuz etkileyen bir sorun. Özel durumlar haricinde çoğunlukla yaşlanmaya bağlı olarak gelişen işitme kaybı zaman içinde aşamalı olarak ilerlediğinden fark edilmesi zaman alan ve fark edildiği andan itibaren üzerinde hassasiyetle durulması gereken büyük bir sorun.

Bugüne kadar bizi ziyaret eden binlerce müşterimizden edindiğimiz tecrübe işitme kayıplı bireylerin gerçek anlamda harekete geçmesinin, sorunu ilk hissettikleri andan itibaren en az 5 yıl olduğunu gösteriyor.

Oldukça yavaş ilerleyen işitme kaybı zaman içerisinde kendisini konuşmaları tam olarak anlayamama, televizyon sesini eskiden olduğundan daha fazla açma ve telefonda yapılan görüşmelerde daha yüksek sese ihtiyaç duyma ile kendisini gösteriyor.

Kapı zili, diğer odadan seslenen biri de zaman zaman işitilemeyen seslerden. En yaygın sorun ise seslerin işitilmesine rağmen anlaşılmaması.

Müşterilerimiz bunu sıklıkla şöyle ifade ediyor.

Duyuyorum ama anlayamıyorum. Sesler karışıyor!

Çözüm olarak dünyanın önde gelen markalarından PHONAK ve WIDEX işitme cihazı modellerini kullanıyoruz.

Ürünlerimizin sunduğu teknoloji ve tecrübemiz ile oluşan bilgi birikimini en iyi şekilde harmanlayarak gerçek ihtiyacınızı size sunuyoruz.

İşitme cihazı teknolojimiz ve modellerimiz hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olmak istiyorsanız size elbette yardımcı olabiliriz.