Cihazınızı ihtiyacınıza göre seçin

İşitmeyi iyileştirme yöntemi

İlk adımı attığınıza göre güzel şeyler başlamak üzere. İşitme uzmanınızla birlikte işitme yolculuğunuzda size rehberlik etmek ve sizin için en iyi ürünün sağlandığından emin olmak için buradayız.

Siz konuşacaksınız

İlk ziyaretinizde konuşmayı siz yapacaksınız ve biz sizi dinleyeceğiz! İşitme yetinizin nasıl değiştiğini ve karşı karşıya kaldığınız zorlukları duymak istiyoruz. Bunun ardından atacağımız diğer adımlara karar verebiliriz.

Biz dinleyeceğiz

İkinci adımda işittiklerinizi gerçek anlamda görmemize olanak tanıyan işitme testini yapacağız! İşittiklerinizi belirledikten sonra, hangi alanlarda da işitmeniz gerektiğini belirlemeye başlayabileceğiz ve işitme kaybınız için size en iyi çözümü bulma taahhüdü veriyoruz.

Karar aşaması

Hangi işitme çözümünün sizin için doğru olduğuna karar vermeden önce aileniz, iş yaşamınız ve sosyal hayatınız gibi unsurları göz önünde bulunduruyoruz. Sizi ve size özel ihtiyaçları başarılı bir şekilde tatmin edecek bir çözüm bulmada size yardımcı olabilmek bizim için önemlidir.

Yeniden bağ kurma

Kullanmazsanız, kaybedersiniz! Bu, yaşamdaki birçok şey için olduğu gibi işitmeniz için de geçerlidir. İşitmenize çözüm bulmak için ne kadar çok beklerseniz

kaybettiğiniz işitmeyi geri kazanmak da o kadar zor olacaktır. İşte işitme cihazlarının sahne aldığı nokta tam burası. İnanılmaz derecede küçük olan bu bilgisayarlar sesin yerini belirlemenize, sesi tanımanıza ve sesle yeniden bağ kurmanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Ayarlama

Yeniden bağ kurduktan sıra ince ayarlara gelir. İşitme cihazlarınızın ihtiyaçlarınıza uyum göstermek üzere uyarlanması nedeniyle, bulunduğunuz yerden bağımsız olarak hazır olmanızı sağlamak için bu cihazların optimize edilmesi gerekir.